Example Site Message: Click to Edit/Replace Text

PLEASE CLICK ON THE GOLD BUTTON TO DONATE

$275.00 Will Run Puffy Paws For One Day

$138.22 Will Buy The Wet & Dry Food For The Day

$75 Will Buy Supplies At Dollar General

$135.80 Will Buy The Litter For One Day. 20 bag

$140.00 Will Buy The Daily Supplies For One day

$6.79 Will Buy One Bag Of   Cat Litter. 30 Pounds